ODZIEŻ

Nowe produkty

ODZIEŻ  Brak produktów w tej kategorii

Odzież Helikon - profesjonalne ubrania terenowe do ASG

Jak na prawdziwego komandosa przystało, musisz mieć odpowiedni strój. Nie zapomnij zaopatrzyć się w odzież Helikon, która sprawi, że nie tylko poczujesz się jak żołnierz sił specjalnych, ale będziesz również wyglądał jak on. Oprócz odpowiednich butów, zaopatrz się w ciepłą odzież wierzchnią, zapewniającą Ci utrzymanie prawidłowej temperatury ciała w każdych warunkach.

Odzież Helikon sprawi, że nawet czekając w zasadzce na przeciwnika, będziesz w stanie zachować czujność. Drżenie rąk z zimna już nigdy nie przeszkodzi Ci w oddaniu precyzyjnego strzału, a barwy kamuflujące na odzieży Helikon, pozwolą Ci podejść niezauważenie do obozu Twojego wroga. Możesz zaopatrzyć się też w plecak, który pozwoli Ci nie tylko na zabranie prowiantu, ale i większej liczby broni do wyboru.

Bądź niczym cień — niewidoczny dla przeciwników i spadający na nich z zaskoczenia. Dzięki odzieży Helikon dostępnej w naszym sklepie, będziesz siał postrach w każdym rodzaju rozgrywek a Twoja skuteczność będzie wysoka jak nigdy przedtem.

Podkategorie

 • KOSZULKI
 • NAKRYCIA GŁOWY
 • CHUSTY
 • BLUZY

  Kurtki i bluzy Helikon - sklep Shotgun w Szczecinie

  Warunki nie zawsze są sprzyjające, ale nie pozwólmy, by pogoda popsuła nam nasz ulubiony sport!
  Kurtki Helikon doskonale osłonią nas przed wiatrem i deszczem, a zimą zapewnią nam optymalną temperaturę.

  Gdy nadciągają mrozy, postaw na kurtkę puchową Helikon. Na jesienne rozgrywki wybierz parkę, a na lato wybierz kurtkę Helikon typu softshell. Oferta kurtek w naszym sklepie jest naprawdę szeroka i każdy znajdzie tu taką, która będzie w pełni odpowiadać jego preferencjom i potrzebom.

  Od tej pory czekanie na zbliżającego się przeciwnika jest przyjemne jak nigdy wcześniej. Twoi wrogowie będą marznąć, a Ty wygodnie usadowisz się na wysokim wzgórzu, czekając w komforcie na czysty strzał. Nawet nie poczujesz wiatru!

  Kurtki Helikon to najlepszy producent odzieży dla miłośników gier militarnych. Swoje produkty wzorują na tych, których na co dzień używają jednostki specjalne na całym globie, czerpiąc z doświadczenia najlepszych wojsk świata. Spróbuj tej inspiracji i wybierz kurtkę Helikon z naszego sklepu!

 • SPODNIE

  Spodnie terenowe marki Helikon - sklep SHOTGUN w Szczecinie

  Odpowiedzią na różne ciężkie gry są produkowane przez firmę Helikon spodnie. Plany gier nierzadko obfitują w urozmaicenia czy przeszkody, których pokonanie wiąże się z nie zawsze komfortową pozycją grającego. Czołgamy się, turlamy, skaczemy nad przeszkodami a wszystko po to, by być niczym prawdziwi komandosi. Wiecie tylko, co nas od nich odróżnia? Profesjonalne i wygodne spodnie wojskowe, które możesz znaleźć właśnie u nas!

  Dzięki spodniom Helikon będziesz się świetnie zlewał z otoczeniem oraz zapomnisz o niewygodzie. Nigdy więcej nie będziesz odczuwał dyskomfortu związanego z ograniczaniem ruchu, a w nowych spodniach nie dość, że będziesz wyglądał jak prawdziwy żołnierz, to jeszcze ochronią Cię one przed wychłodzeniem organizmu. Skompletuj potrzebne wyposażenie, nie zapominając o porządnych spodniach! Wznieś swoją rozgrywkę na wyższy level i graj dłużej w swoje ulubione rozgrywki w najlepszych możliwych warunkach! Wybierz spodnie Helikon — spodnie stworzone dla siebie!

 • KOMINIARKI
 • BIELIZNA
 • KOMPLETY MUNDUROWE

  Mundury wojskowe - sklep SHOTGUN w Szczecinie

  Podczas gry potrzebujesz czegoś, żeby łatwo odróżnić swoich ludzi od drużyny przeciwnej. Nie ma nic lepszego niż mundury, które nie tylko pozwolą Ci odróżnić się od przeciwnika, ale i zadbają o Twój kamuflaż. Mundury wojskowe są tym, czego potrzebujesz, żeby wznieść swoją grę na jeszcze wyższy poziom niż dotychczas.

  Skorzystaj z ogromnego wyboru krojów i modeli. Wybieraj spośród wielu modeli najwyższej jakości mundurów, które różnią się nie tylko krojem ale i barwami kamuflażu. Mundury wojskowe nie tylko sprawią, że będziesz się doskonale kamuflował, ale i dodadzą grze ogromnej dozy realizmu.

  Dzięki mundurom z prawdziwego zdarzenia będziecie mogli odgrywać nowe scenariusze oraz modyfikować do woli te istniejące. Wszystko to dzięki replikom mundurów wykonanym na najwyższym poziomie!

 • KURTKI

  Kurtki Helikon

  Firma Helikon od ponad 30 lat zajmuje się odzieżą do zadań specjalnych. Swoją produkcję zaczynała od mundurów, rozszerzając ofertę w miarę rosnących potrzeb Klientów zainteresowanych pracą komandosów.

  Kurtki Helikon zostały zaprojektowane dla ludzi aktywnych, ciekawych świata, spędzających wolny czas na zewnątrz. Wiemy, jak ważna w zmiennym klimacie jest ochrona przed wiatrem, śniegiem, deszczem. Kurtki spełniają najwyższe parametry i nawet po długim czasie w niekorzystnych warunkach atmosferycznych jest w nich sucho i ciepło. Wykonane są z niezwykle wysokiej jakości materiałów, wytrzymałych na otarcia. Kurtki są oddychające, dzięki wysokiej jakości, unikatowym membranom, produkowanym tylko przez Helikon.

  Kurtki Helikon spełniają najwyższe parametry odzieży typu outdoor, a przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie praktyczność, ochronę i swobodę ruchów, pozostając wiele godzin na zewnątrz. Kurki mają wiele wersji kolorystycznych, co pozwala na maskowanie się w zróżnicowanym terenie. Kurtki zostały stworzone dla przebojowych kobiet i twardych mężczyzn. Siedzisz godzinami w kryjówce leśnej? Masz hopla na punkcie rekonstrukcji bitew Twojej grupy? Przemierzasz wiele kilometrów po górskich szlakach? Jedziesz na obóz przetrwania? Masz pomysł na wykorzystanie swojej broni o każdej porze roku? Twój kamuflaż daje Ci pewność, że przeciwnik przejdzie obok?

  Zielona kurtka Helikon gunfighter

  Jesteś pozytywnie zakręcony i kochasz swoje hobby?
  Z kurtką Helikon nastawisz się pozytywnie na odjechane pomysły!

  Ludzie odważni i cierpliwi, jak Ty zasługują na najlepszy ubiór! Kurtki Helikon są świetną propozycją dla osób zajmujących się amatorsko i profesjonalnie survivalem, strzelectwem, sportami zimowymi, trekkingiem, szeroko pojętą taktyką, polowaniem na ryby, ptaki, ssaki z bronią i z aparatem.

  Modele kurtek Helikon, będą współgrać z Twoim charakterem i zajęciem. W ofercie posiadamy polary, kurtki softshell, hardshell i kurtki zimowe. Jedna kurtka może spełniać kilka funkcji o każdej porze roku.