OUTDOOR I SURVIVAL

Sortuj wg

Nowe produkty

OUTDOOR I SURVIVAL Tutaj posiadamy 15 produktów.

Sklep survivalowy Szczecin

Nasz sklep survivalowy w Szczecinie został stworzony dla ludzi pozytywnie zakręconych na swoje hobby.

Jesteś odważną kobietą lub twardym facetem? Lubisz wyzwania i nie boisz się natury? Nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

Nasz sklep ma wszystko dla osób lubiących sporty ekstremalne, gry taktyczne, biwakowanie w najbardziej odjechanych miejscach i o każdej porze roku, dla organizatorów i uczestników obozów survivalowych, dla pasjonatów broni i strzelectwa, dla polujących na zwierzęta z aparatem.

Masz nietypowe hobby związane z przyrodą i najbardziej zwariowanymi warunkami pogodowymi? Znalazłeś się na survivalowej stronie sklepu online i nie opuścisz jej szybko. Mamy wszystko, co ułatwi przebywanie lub przetrwanie w ekscytujących warunkach terenowych i atmosferycznych.
Odzież outdoor, buty, ochraniacze, maski, gogle, plecaki, kamizelki taktyczne zapewnią super kamuflaż, ergonomiczne rozmieszczenie odzieży i sprzętu oraz nieprzemakalność i ochronę narażonych na urazy części ciała.

Sprzęt survivalowy ze sklepu online

Sklep survivalowy online – ekstremalne zakupy!

Sprzęt w sklepie survivalowym ze Szczecina jest najwyższej jakości:
Noże i toole wykonane z bardzo odpornych materiałów będą kroiły, przecinały i otwierały. Nie wiesz, kiedy się przydadzą, więc miej je zawsze pod ręką, dzięki zamontowanych w nich klipsom i karabinkom.

Systemy hydracyjne, filtry, manierki, tabletki do uzdatniania wody, kubki pomogą ugasić pragnienie i napić się czystej wody.

Szukasz emocji? Znajdziesz je w naszym sklepie survivalowym w Szczecinie!

Podpinki, moskitiery, śpiwory zapewnią odpowiednie warunki do spania na ziemi, nad ziemią, pod wiatą. Z tym sprzętem deszcz, chłód lub owady nie wygrają!

Kuchenki polowe, podręczne apteczki, światła chemiczne, baofeng i kompasy pozwolą na lepsze funkcjonowanie w wielu nieprzewidzianych sytuacjach w dzień i w nocy.

Sprawdź naszą ofertę i obierz kierunek na ekstremalne przeżycia z naszym sklepem survivalowym online. Zyskasz pozytywne i całkiem nowe doświadczenia, które sprawią Ci satysfakcję i zapewnią zwycięstwo. Nasi eksperci doradzą i zaproponują rozwiązanie najlepsze dla Twojego ciekawego lub całkiem szalonego pomysłu. Skompletujemy dla Ciebie sprzęt, a Ty zajmij się kompletowaniem adrenaliny, kondycji i pozytywnych wspomnień!

Sprzęt survivalowy - sklep SHOTGUN w Szczecinie
Pokazane 1 - 15 z 15 stron
Pokazane 1 - 15 z 15 stron