KURTKI

Nowe produkty

KURTKI Tutaj posiadamy 25 produktów.

Kurtki Helikon

Firma Helikon od ponad 30 lat zajmuje się odzieżą do zadań specjalnych. Swoją produkcję zaczynała od mundurów, rozszerzając ofertę w miarę rosnących potrzeb Klientów zainteresowanych pracą komandosów.

Kurtki Helikon zostały zaprojektowane dla ludzi aktywnych, ciekawych świata, spędzających wolny czas na zewnątrz. Wiemy, jak ważna w zmiennym klimacie jest ochrona przed wiatrem, śniegiem, deszczem. Kurtki spełniają najwyższe parametry i nawet po długim czasie w niekorzystnych warunkach atmosferycznych jest w nich sucho i ciepło. Wykonane są z niezwykle wysokiej jakości materiałów, wytrzymałych na otarcia. Kurtki są oddychające, dzięki wysokiej jakości, unikatowym membranom, produkowanym tylko przez Helikon.

Kurtki Helikon spełniają najwyższe parametry odzieży typu outdoor, a przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie praktyczność, ochronę i swobodę ruchów, pozostając wiele godzin na zewnątrz. Kurki mają wiele wersji kolorystycznych, co pozwala na maskowanie się w zróżnicowanym terenie. Kurtki zostały stworzone dla przebojowych kobiet i twardych mężczyzn. Siedzisz godzinami w kryjówce leśnej? Masz hopla na punkcie rekonstrukcji bitew Twojej grupy? Przemierzasz wiele kilometrów po górskich szlakach? Jedziesz na obóz przetrwania? Masz pomysł na wykorzystanie swojej broni o każdej porze roku? Twój kamuflaż daje Ci pewność, że przeciwnik przejdzie obok?

Zielona kurtka Helikon gunfighter

Jesteś pozytywnie zakręcony i kochasz swoje hobby?
Z kurtką Helikon nastawisz się pozytywnie na odjechane pomysły!

Ludzie odważni i cierpliwi, jak Ty zasługują na najlepszy ubiór! Kurtki Helikon są świetną propozycją dla osób zajmujących się amatorsko i profesjonalnie survivalem, strzelectwem, sportami zimowymi, trekkingiem, szeroko pojętą taktyką, polowaniem na ryby, ptaki, ssaki z bronią i z aparatem.

Modele kurtek Helikon, będą współgrać z Twoim charakterem i zajęciem. W ofercie posiadamy polary, kurtki softshell, hardshell i kurtki zimowe. Jedna kurtka może spełniać kilka funkcji o każdej porze roku.

na stronę
Pokazane 1 - 24 z 25 stron
Pokazane 1 - 24 z 25 stron