Nowe Mosfet Perun V2 Back Wired Zobacz większe

Mosfet Perun V2 Back Wired

gf_1152218834

Nowe

Przeznaczenie: repliki z GB V2 Waga: 25g Producent: Perun Wersja z kablami na tył repliki

Więcej szczegółów

Uwaga: ostatnie sztuki!

295,00 zł

Więcej informacji

Mosfet Perun V2 Back Wired

Mosfet Perun V2 jest urządzeniem zastępującym w replice z gearboxem w wersji 2 kostkę stykową układem elektronicznym opartym o tranzystory MOSFET oraz zwykłe okablowanie repliki wysokiej jakości kablami niskooporowymi.

Perun V2 to układ Drop-In co oznacza że zamontować go możemy bez ingerencji w szkielet Geraboxa lub inne części repliki. Do jego instalacji wystarczą podstawowe narzędzia które pozwolą rozkręcić Gearbox i zastąpić standardową kostkę stykową Perunem V2. 

Wyeliminowanie mechanicznych styków likwiduje możliwość ich awarii poprzez przepalenie. Zastosowanie układu MOSFET pozytywnie wpływa na szybkostrzelność repliki.

Zastosowanie mikrokontrolera pozwala rozszerzyć możliwości repliki między innymi o ustawienie dowolnej kombinacji trybów prowadzenia ognia na każdym z ustawień selektora. Dostępne tryby to:
- zabezpieczony
- strzał pojedynczy
- seria 2-5 strzałów
- ogień ciągły
Programowanie wszystkich opcji, nie tylko trybów ognia ale i włączanie oraz wyłączanie aktywnego hamulca i ochrony baterii odbywa się jedynie za pomocą selektora ognia oraz spustu łatwymi do zapamiętania sekwencjami. Umożliwia to zmianę ustawień repliki w dowolnym momencie i w ciągu kilkunastu sekund, nawet pod ogniem przeciwnika.

Integralną częścią Perun V2 są gotowe do montażu w replice kable niskooporowe 1,3mm2 (16 AWG) zgodne z amerykańskim standardem wojskowym MIL-STD-681. Pomimo dużego przekroju poprzecznego, kable mieszczą się w każdym gearboxie dzięki cienkiej i jednocześnie wyjątkowo wytrzymałej izolacji z poliolefinu i polimeru fluorowego (łączna średnica kabla 1,91 mm). Perun V2 dostępny jest w wersji z kablami na przód oraz na tył.

Perun V2 został z pozytywnym wynikiem przetestowany w gearboxach V2 firm:

- G&P
- G&G
- Classic Army
- Ultimate
- A&K/PJ
- JG
- Specna Arms
- Cyma

Dotyczy to gearboxów w standardzie Tokyo Marui. Należy pamiętać, że nie będzie pasował do gearboxów różniących się od tego standardu, np. ARES EFCS. Perun V2 pasuje również do przedłużonych gearboxów V2 stosowanych w replikach SR25.

Układ posiada aktywny hamulec (active brake: AB) pozwalający zatrzymać silnik po każdym strzale. W razie występowania problemu podwójnego strzału w replikach o dużej szybkostrzelności, aktywny hamulec zapobiegnie temu zjawisku. Pozwala on też zapobiec „ubijaniu się" sprężyny głównej i sprężyny dyszy dzięki utrzymywaniu tłoka w przednim położeniu pomiędzy strzałami. Aktywny hamulec można w ciągu kilkunastu sekund wyłączyć i włączyć.

Tryb ochrony baterii przeznaczony jest dla ochrony pakietów Li-Po. W razie spadku napięcia baterii do niebezpiecznie niskiego poziomu, użytkownik zostaje o tym powiadomiony powtarzającymi się co pół minuty krótkimi sygnałami dźwiękowymi. Tryb ten również można swobodnie włączać i wyłączać.

Tryb podwójnego strzału pozwala na łatwe oddawanie szybkich strzałów w trybie ognia pojedynczego. Po uruchomieniu tej opcji, jeżeli ustawiony zostanie tryb ognia pojedynczego, strzał zostanie oddany przy naciśnięciu oraz puszczeniu spustu.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Mosfet Perun V2 Back Wired

Mosfet Perun V2 Back Wired

Przeznaczenie: repliki z GB V2 Waga: 25g Producent: Perun Wersja z kablami na tył repliki

Napisz opinię