Luneta biegowa Fess II 1-8x24

Nowe

Wykonanie: Aluminium Wymiary: 253x75x45mm Apertura: 24mm Powiększenie: 1-8x Waga: 600g Kolor: czarny Producent: Buckler

Więcej szczegółów

1 099,01 zł

Więcej informacji

Luneta biegowa Fess II 1-8x24

Buckler to marka, która na bazie doświadczeń licznych strzelców wprowadza na rynek najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie optyki i akcesoriów do broni palnej. Celem jest nieprzerwane dążenie do ulepszania produktów oraz wprowadzania nowych odpowiadającym potrzebom każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Dokonując zakupu możecie być pewni, że Wasz produkt przeszedł liczne testy i jest gotów do długotrwałego użytkowania. Buckler - od strzelców dla strzelców. 

Fess 1-8x to wytrzymała i najbardziej atrakcyjna cenowo luneta biegowa o zmiennym powiększeniu w rodzinie Bucklera, która doskonale zaspokoi potrzeby myśliwych, sportowych strzelców dynamicznych oraz strzelców taktycznych.

Prosty i czytelny krzyż celowniczy pozwala na bardzo szybkie celowanie na średnich dystansach, a niezwykle czysty obraz na nastawie 1x sprawia, że doskonale sprawdzi się również na bliskich odległościach. Jednym z licznych atutów lunety jest wysoka jakość soczewek pozwalającą na bardzo dobrą transmisję światła - gwarantuje to przejrzystość obrazu, która z sukcesem może konkurować z droższymi alternatywami na rynku. 

Krzyż celowniczy znajduje się na drugim planie i posiada czerwone podświetlenie głównego punktu. 11 stopni natężenia światła pozwala użytkownikowi na szerokie dostosowanie podświetlenia do własnych preferencji jak i otaczających warunków. Zasilanie stanowi pojedyncza bateria CR2032. Krzyż posada regulację w przedziale 90 MOA, a jego regulacja odbywa się poprzez osłonięte wieżyczki. Jedno "kliknięcie" regulacji jest równe przesunięciu punktu celowniczego o 1/2MOA

Średnica samego tubusu wynosi 30mm dzięki czemu użytkownik posiada szeroki wybór montaży dostępnych na rynku. 

W zestawie znajduje się:

- luneta
- ściereczka do czyszczenia
- bateria 
- osłony soczewek

 

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Luneta biegowa Fess II 1-8x24

Luneta biegowa Fess II 1-8x24

Wykonanie: Aluminium Wymiary: 253x75x45mm Apertura: 24mm Powiększenie: 1-8x Waga: 600g Kolor: czarny Producent: Buckler

Napisz opinię